Overblog Follow this blog
Edit post Administration Create my blog
June 2 2016 5 02 /06 /June /2016 12:39

Slimmy kapsül, Euromonitor Ltd. tarafından Dr. Althens ürün grubu için üretilen bir form destek ürünüdür. 2015 yılında Türkiye’ ye ithal edilmiştir. Kısa süreli kullanımlarda termojenik etki göstermesi ile tanınan SHM maddesinin bitkisel ürün ekstraktlarıyla birleşiminden oluşan özel bir formüle sahiptir. Şeffaf vegetable kapsüllerde sunulan ürün, kutu ambalajı ve korumalı polietilen şişesi içerisinde sunulmaktadır. Form sağlamak ve bölgesel yağlanma problemlerinin giderilebilmesi için yapılan yeni klinik araştırmalar sonucunda, Euromonitor mühendislerinin geliştirmiş olduğu bu yeni formül, Slimmy’ yi form destek ürünleri camiasında mevcut olan diğer gıda takviyelerinden farklı kılmıştır.

Ürün formülü, yoğun miktarda sıkıştırılmış Guarana tohumu ve Lotus çiçeği ekstraktlarıyla zenginleştirilmiştir. Bu sayede kullanıcıların diğer zayıflama ürünlerinde örneklendiği gibi metabolizmal veya kardiyovasküler yan etki görmeleri ihtimali en aza indirgenmiştir.

Ürünün, daha önceki zayıflama prearatlarından bir diğer farkı da, uygun diyet programları ile kullanılabilmesini mümkün kılan özelliklere sahip olmasıdır. Bunu sağlamak için mühendisler, Slimmy’ ye L-Carnitine, Biberiye yaprağı ve Funda yaprağı ekstraktlarını eklediler. Bu bitkiler, bilinen bağırsak tembelliği etkilerini azaltarak, boşaltım sistemine engel teşkil etmeden yağ yakımına yardımcı olabilmektedir. slimmy zayıflama

Share this post

Repost 0
Published by penisbuyutucuvpills
write a comment

comments

Overview

  • : Zayıflama ve zayıflama hapları, b,ber hapı, pepper time, maurers, fx15,, slimex
  • Zayıflama ve zayıflama hapları, b,ber hapı, pepper time, maurers, fx15,, slimex
  • : Zayıflama ve zayıflama hapları, b,ber hapı, pepper time, maurers, fx15,, slimex
  • Contact

Links